Bosch’tan 15 dakikada yıkama yapan çamaşır makinesi

Bosch’tan 15 dakikada yıkama yapan çamaşır makines

Haber Bültenimize Üye OlBosch, Süper Kısa 15’ yıkama programıyla hayatı kolaylaştıran WAE20464TR model Maxx 7 VarioPerfect otomatik çamaşır makinelerinde 15 – 30 Haziran 2012 tarihleri arasında geçerli olan 15 günlük süper bir kampanya başlattı.

15 dakikada tertemiz çamaşırlara kavuşmayı sağlamasıyla özellikle yaz sıcaklarında sürekli üst baş değiştirmek durumunda kalanlar için çok ideal olan A++ enerji sınıfına sahip Bosch Maxx 7, sadece 15 gün için 1.049 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.


“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, Süper Kısa 15’ yıkama programına ve yedi kilo çamaşır yıkama kapasitesine sahip WAE20464TR Maxx 7 VarioPerfect otomatik çamaşır makinelerinde, sadece 15 gün geçerli süper bir kampanya başlattı. Tüketiciler, 15 – 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında A++ sınıfı ile hem bütçe hem de doğa dostu olan Bosch Maxx 7 VarioPerfect çamaşır makinesine, 1.049 TL’ye sahip olabiliyor. Bosch Maxx 7 VarioPerfect, küçük büyük herkesin sürekli çamaşır değiştirdiği sıcak yaz günlerinde, sadece 15 dakikada tertemiz çamaşırlar sunarak, büyük ölçüde zaman tasarrufu da sağlıyor.

Süper Kısa 15 programı sayesinde çamaşırlarınız 15 dakikada tertemiz
Bosch WAE20464TR Maxx 7 VarioPerfect otomatik çamaşır makinesi, 15 dakikalık süper kısa yıkama özelliğiyle büyük zaman tasarrufu sağlayarak, hayatı kolaylaştırıyor. Kalabalık ve çocuklu aileler için son derece ideal olan Süper Kısa 15’ programı, bu sıcaklarda, temiz çamaşır ihtiyacı için en büyük yardımcı oluyor. Süper Kısa 15’ programını kullanmak isteyenler, makinede tam 2,5 kilogram’lık çamaşırı rahatlıkla yıkayabiliyor. Bu da ortalama beş, altı adet gömlek ya da gömlek gibi ince kumaşlı bluz ve tişörtün sadece 15 dakikada yıkanabileceği anlamına geliyor.

VarioPerfect Teknolojisi ile hem hızlı hem ekonomik yıkama bir arada

Bosch’un geliştirdiği VarioPerfect Teknolojisi’ne sahip WAE20464TR Maxx 7 otomatik çamaşır makinesi, EcoPerfect ve SpeedPerfect seçenekleri ile zaman yada enerji tasarrufu yaparken mükemmel yıkamadan ödün vermek istemeyenlerin tercihi oluyor;her kumaş türü için en iyi temizlik sonuçlarını garanti ediyor. Ayrı ayrı seçilebilen EcoPerfect ve SpeedPerfect seçenekleri sayesinde hemen hemen her yıkama programı daha kısa yada daha ekonomik hale getirmek mümkün oluyor.

Banyo Haber : 22 Haziran 2012, Cuma


Bosch’tan 15 dakikada yıkama yapan çamaşır makines


Yorumlar için TıklayınızYorum: 0

YORUMLAR

Bosch’tan 15 dakikada yıkama yapan çamaşır makinesi


Bu konuya ilk yorumu siz ekleyin.

Evhayat Üye Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
 

Yorum eklemek için öncelikle üye girişi yapmalısınız.