Yeni Samsung Flex Slim Kablosuz Elektrik Süpürgesi evleri kolayca temizliyor

Yeni samsung flex slim kablosuz elektrik süpürgesi

Haber Bültenimize Üye OlTüketici elektroniği ve elektrikli ev aletlerinin lider ismi Samsung, ev temizliğinde güçlü performans ile kullanışlı tasarımı kusursuz bir biçimde buluşturmaya devam ediyor.

Yeni nesil elektrikli süpürge modellerine bir yenisini daha ekleyen Samsung, hem kendi başına ayakta durabilen elektrikli süpürgesini hem de şarjlı el süpürgesini bir arada sunarak; Samsung Flex Slim ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Samsung’un yeni nesil Flex Slim süpürgesinde, torba yerine süpürme işleminde tozların toplandığı, yarım litrelik özel bir toz haznesi bulunuyor. Filtrelerin tıkanmasını önleyen ve daha uzun süreli emme sağlayan Twin Chamber sistemi ve dışarı toz sızdırmayı engelleyen HEPA hava filtresiyle, mantar, bakteri ve virüsleri de içine hapseder. Tüm tozların dışarı atılana kadar haznenin içinde tutulmasını sağlar

Kullanıcıların temizlik ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayan Samsung Flex Slim, 170 derece dönebilen güçlü turbo performanslı fırçasıyla en dar yerlere ve köşelere ulaşarak temizlikte mükemmel sonuç veriyor. Dönen fırçası sayesinde süpürürken size kolay hareket sağlayarak masa altı, yatak altı gibi temizlenmesi zor alanları pratik olarak temizleyebilrsiniz.
Gelişmiş 2 odalı sistemiyle temizlik yapılan yerdeki havanın da temizlenmesini sağlar
Ayrıca şarjlı el süpürgesinin, daha uzun süreli kullanımı için 18.5 voltluk lityum pil de yer alıyor.

Göz alıcı beyaz ve siyah renk seçenekleri ile satışa sunulan S7550 Flexslim serisi, hem dış görünümü hem de performansı ile kusursuz elektrikli süpürge arayanlar için ideal.
Küçük metrekareli evlerde şarj ünitesinde dik pozisyonda saklayabilirsiniz ve böylece her zaman çalışmaya hazır durumda bulunmaktadır.
Şehir hayatı göz önüne alınarak tasarlanan estetik görünümlü Flexslim, hafif yapısı ve kolay kullanımı sayesinde çocuklar da dahil, evdeki tüm ev bireyler tarafından rahatlıkla kullanabiliyor.

• Torbasız tasarım
• Twin Chamber Sistemi 500ml toz kapasitesi
• Dikey ve şarjlı el süpürgesi bir arada
• HEPA filtre
• Bagımsız ayakta durabilen tasarım

Teknoloji Haber : 06 Mart 2012, Salı


Yeni samsung flex slim kablosuz elektrik süpürgesi


Yorumlar için TıklayınızYorum: 0

YORUMLAR

Yeni samsung flex slim kablosuz elektrik süpürgesi evleri kolayca temizliyor


Bu konuya ilk yorumu siz ekleyin.

Evhayat Üye Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
 

Yorum eklemek için öncelikle üye girişi yapmalısınız.