Bosch tam kurutmalı çamaşır makinesi

Bosch tam kurutmalı çamaşır makinesi

Haber Bültenimize Üye OlBosch, hem çamaşır yıkama hem de kurutma özelliklerinin ikisini tek bir makinede sunmasıyla hayatı kolaylaştırıyor.

Yedi kg yıkama ve dört kg kurutma kapasitesine sahip olan bu makine,  yedi kg lık çamaşırı yıkayıp kurutmak için toplam 5.67 kWh elektrik harcarken, toplam 57 litre su tüketiyor. Son derece düşük su tüketim oranıyla sınıfındaki diğer makinelere de fark atan Bosch bu ayrıcalığını, hava yoğunlaştırmalı kurutma teknolojisine borçlu.

“Yaşam için teknoloji”ler geliştirerek, tüketicilerin hayatını kolaylaştıran çok çeşitli ürünler geliştiren Bosch Ev Aletleri, tam kurutmalı çamaşır makinesi ile çamaşır yıkama ve kurutma özelliklerinin ikisini bir arada, üstelik son derece az su tüketimi ile sunuyor. yedi kg yıkama ve dört kg kurutma kapasitesine sahip olan , sadece 57 litre su tüketimi ile piyasadaki diğer makinelerden ayrılıyor.Makinenin su sarfiyatını önleyen en temel ayırt edici teknolojisi, kurutma sonrası soğutmayı, su ile değil, hava ile yapıyor olması. Yıkama ve kurutma için harcadığı toplam elektrik tüketimi ise 5.67 kWh.

Hem sudan hem de yerden tasarruf sağlıyor

Bosch , mekanı dar olanlar için çok ideal. Yaşam alanında kurutma makinesi için yeri olmayan ve kurutma makinesinin onlarca avatajından faydalanmak isteyen tüketiciler için yıkama ve kurutma işlemlerinin tek makinede halledilebilmesini sağlıyor. Üstelik her iki seçenekte de mükemmel bir performans sunuyor.

Bosch’un akıllı teknolojisi sayesinde ihtiyaca göre enerji ve su tüketimi

Su sıcaklığının, sıkma devrinin seçilebildiği, kalan zamanın ve program akışının takip edilebildiği ve başlangıç zamanının 24 saat ertelenebildiği, seçtiğiniz programa göre yükleme önerisi, makineye koyulan çamaşıra göre doluluk miktarı ekstra büyük LED ekranın sunduğu kolaylıklar arasında yer alıyor. Otomatik yük algılama sistemi, tamburda ne kadar çamaşır bulunduğunu algılıyor ve tam da makineye konulan çamaşıra yetecek miktarda enerji ve su kullanıyor. Bu sayede, az miktarda çamaşır bile en üst düzey enerji verimliliği ile yıkanabiliyor.

Çamaşırlarınız yıpranmasın, enerji ve su israf olmasın

Bosch  mükemmel sonuçlar sunan otomatik kurutma özelliği ne fazla kurutup çamaşırları yıpratıyor ne de zaman ve enerjiden israfa neden oluyor. Bu sayede kurutmada ve tasarrufta üst seviye bir performans sunarak, beklentileri en iyi şekilde karşılıyor. Her yıkama sonrasında makinenin kondanser’i kendi kendini temizliyor. Kendi kendini temizleyen kondanser’i sayesinde, performansa zarar veren, kurutma sürelerinin uzamasına neden olan ve bu sebeple enerji tüketimini artıran kalıntıların oluşmasını da engelliyor.

Az kirli çamaşırlar için 15 dakika yeter

Tüm bunlara ek olarak iki kilograma kadar olan hafif kirli çamaşırları 15 dakika gibi kısa bir sürede yıkama olanağı tanıyan dünyanın ilk en kısa yıkama programı Süper Kısa 15’ de Bosch kullanıcılarına sunduğu kolaylıklar arasında yer alıyor. Ayrıca, PowerWash 60 programı ile yedi kilogram çamaşırı da 60 dakikada kolayca yıkayabilmesiyle diğer büyük kapasiteli çamaşır makinelerine göre çok daha hızlı ve yüksek performanslı bir yıkama sağlıyor.

Alışveriş Haber : 09 Haziran 2010, Çarşamba


Bosch tam kurutmalı çamaşır makinesi


Yorumlar için TıklayınızYorum: 0

YORUMLAR

Çamaşır kurutma makinesi kullanıyor musunuz?


Bu konuya ilk yorumu siz ekleyin.

Evhayat Üye Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
 

Yorum eklemek için öncelikle üye girişi yapmalısınız.