‘Papia Deluxe tek yaprak yeter’

Papia deluxe tek yaprak yeter

Haber Bültenimize Üye OlTemizlik kağıdı sektörünün öncüsü Papia’dan bir ilk daha… Çok katlı ürünlerin Türkiye’deki öncüsü Papia 6 katlı en son ürünü “Papia Deluxe Tek Yaprak Yeter”i tüketiciyle buluşturdu.

Tüketicilerin tuvalet kâğıdında aradığı en önemli özelliğin dayanıklılık olduğunu araştırmalarla ortaya koyan Papia, tüketicinin ihtiyacına yönelik ürünler geliştirmeye devam ediyor. Papia, üç ve dört katlı tuvalet kâğıdından sonra şimdi de altı katlı ürününü “Papia Deluxe Tek Yaprak Yeter” ismiyle raflara çıkardı.

“Papia Deluxe Tek Yaprak Yeter”, altı katı sayesinde tek yaprakla tüketiciye istediği kâğıt dolgunluğunu sunuyor. Standart tuvalet kâğıtlarından yüzde 30 daha büyük yeni yaprak boyutu sayesinde “Papia Deluxe Tek Yaprak Yeter”in her bir kullanımda tek yaprağı yeterli oluyor.

Türkiye’ye getirdiği yeni teknolojilerle pazarın öncüsü olmayı sürdüren Hayat Kimya, Türkiye pazarında altı katlı tuvalet kâğıdı üretim teknolojisine sahip tek firma olarak dünya devleri ile yarışını sürdürüyor.

Alışveriş Haber : 04 Mart 2010, Perşembe


Papia deluxe tek yaprak yeter


Yorumlar için TıklayınızYorum: 0

YORUMLAR

Havlu kağıtlarınızda hangi özellikleri ararsınız?


Bu konuya ilk yorumu siz ekleyin.

Evhayat Üye Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
 

Yorum eklemek için öncelikle üye girişi yapmalısınız.