Bosch elektrikli ani su ısıtıcısı

Bosch elektrikli ani su ısıtıcısı

Haber Bültenimize Üye Ol



Yazlık evlerin anında sıcak su ihtiyacına en pratik çözüm: Bosch elektrikli ani su ısıtıcısı

Bosch RDE1821415 elektronik kontrollü ani şoklamalı su ısıtıcısı, istediğiniz sıcaklıkta suyun istediğiniz sürece musluktan ya da duştan sıcaklığı değişmeden akmasını sağlıyor. Böylece duş boyunca suyun soğuması veya su ısınsın diye boşa su akıtılması gibi hem can sıkıcı hem masraflı durumlar ortadan kalkıyor. Hassas ısı ayarı sağlayan bu hızlı ısıtma sistemi, üstelikhidrolik ani şoklamalı su ısıtıcılarına göre yüzde 20 oranında daha az enerji harcayarak, elektrik faturalarını da düşürüyor. Tüm bu ayrıcalıklı özellikleriyle Bosch RDE1821415, bol duş alınan, misafiri eksik olmayan yazlık evlerin anında sıcak su ihtiyacına en pratik çözüm oluyor.   

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla yalnızca günlük yaşamımızı değil geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, yeni RDE1821415 model elektronik kontrollü ani şoklamalı su ısıtıcısı ile anında sıcak su konforu ve değişmeyen sıcaklıklarla kesintisiz duş keyfi yaşatıyor. Deniz, havuz, güneş derken duş ihtiyacı yaz boyunca daha da sıklaşıyor. Ailesi kalabalık, küçük çocuklu ve misafiri bol olan yazlık sahipleri, hem konforlu hem tasarruflu Bosch ani şoklamalı su ısıtıcısı sayesinde anında sıcak su ihtiyacı ve kesintisiz duş keyfini doyasıya yaşıyor. İstenilen su sıcaklığına ulaşabilmesi için suyun hangi güçle ısıtılması gerektiğini kendi belirleyip, uygulayan Bosch ani su ısıtıcısı, Avrupa IP 25 yönetmeliğine uygunluğu sayesinde banyolara güvenlik de getiriyor.

Su sıcaklığı değişmeden duş keyfi
Bosch RDE1821415 elektronik kumandalı ani şoklamalı su ısıtıcısının avantajı, su debisi değişse bile istenilen su sıcaklığının tam olarak ayarlanabilmesinden geliyor. Elektronik kumanda sistemi, istenilen su sıcaklığına ulaşabilmek için suyun hangi güçle ısıtılması gerektiğini belirliyor ve uyguluyor. Böylece ayarlanan sıcaklıkta su, istediğiniz sürece musluktan ya da duştan sabit şekilde ve sıcaklığı hiç değişmeden akıyor. Hassas ısı ayarı sağlayan bu hızlı ısıtma sistemi, hidrolik ani şoklamalı su ısıtıcılarına göre yüzde 20 oranında daha az enerji harcayarak, aile ekonomisine de katkı sağlıyor.

Akıllı kullanımıyla çok tasarruflu
Merkezi ısıtma sistemi olmayan yerlerde kullanıma uygun olan Bosch RDE1821415 elektronik kumandalı ani şoklamalı su ısıtıcısı, ayrıca, güneş enerjisi ile ısınmış suyu ek ısıtma yaparak istenilen ısıya ulaştırabiliyor. Su ısıtmaya fazla enerji harcamasına gerek kalmadığı için su, elektrik, zaman ve bütçe tasarrufu sağlıyor. 

Güvenlik, şık tasarım ve kolay montaj
Bosch RDE1821415 elektronik kumandalı ani şoklamalı su ısıtıcısı beyaz rengi ve şık görünümüyle banyonuza güzellik katarken, Avrupa IP 25 yönetmeliğine uygunluğu sayesinde de güvenlik getiriyor. Ayrıca Clickfix plus tekniği sayesinde kolayca kurularak, bir an önce kullanıma hazır hale getirilebiliyor.

Bosch Ecotronic Comfort, Elektronik Kontrollü Ani Su Isıtıcısı - Özellikler
•Tek cihazda entegre 2 farklı güç: 18 ve 21 kW
•Elektronik ayar sayesinde istenilen su sıcaklığını tam olarak ayarlayabilme özelliği
•30 °C’den 60 °C’ye kadar 0,5°C adımlarla kademesiz ısı ayarı
•Sıcak su verimi (38°C/60°C) 9.9/6.6 l/dk.
•Hidrolik prensibiyle çalışan ani şoklamalı su ısıtıcılarına göre, %20 enerji ve su tasarrufu
•Önceden ısıtılmış suyufabrika çıkış ayarlı en fazla 55C’ye kadar ısıtma işlemi
•Hava kabarcığı tespit eden elektronik emniyet şalteri cihazın içine entegre edilmiştir
•CLICKFIX plus, montaj tekniği sayesinde zaman ve paradan tasarruf
•Cihazın arka duvarı ile gövdesi, kolay montaj için rahatlıkla birbirinden ayrılabilir
•İlk çalıştırma için sadece 0.25 Bar su basıncı yeterlidir
•Kolay su bağlantısı için hareketli bağlantı boruları
•IP25 nem koruması
•Boyutlar (Y x G x D): 47.2 x 23.6 x 9.9 cm
•Ağırlık: 3,4 kg
•Şebeke bağlantısı 3~/PE, 400 V, 18 / 21 kW, sigorta 32 A
•Renk: Beyaz

Alışveriş Haber : 18 Haziran 2013, Salı


Bosch elektrikli ani su ısıtıcısı


Yorumlar için TıklayınızYorum: 0

YORUMLAR

Bosch elektrikli ani su ısıtıcısı


Bu konuya ilk yorumu siz ekleyin.

Evhayat Üye Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
 

Yorum eklemek için öncelikle üye girişi yapmalısınız.