Bosch elektrikli ani su ısıtıcısı ile duş keyfi

Bosch elektrikli ani su ısıtıcısı ile duş keyfi

Haber Bültenimize Üye OlBosch elektrikli ani su ısıtıcısı ile anında sıcak su konforu ve kesintisiz duş keyfi sağlıyor.

Yeni Bosch RDE1821415 elektronik kontrollü ani şoklamalı su ısıtıcısı, istediğiniz sıcaklıkta suyun istediğiniz sürece musluktan ya da duştan sıcaklığı değişmeden akmasını sağlıyor. Böylece duş boyunca suyun soğuması veya su ısınsın diye boşa su akıtılması gibi hem can sıkıcı hem masraflı durumlar ortadan kalkıyor. Hassas ısı ayarı sağlayan bu hızlı ısıtma sistemi, üstelikhidrolik ani şoklamalı su ısıtıcılarına göre yüzde 20 oranında daha az enerji harcayarak, elektrik faturalarını da düşürüyor. 

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla yalnızca günlük yaşamımızı değil geleceğimizi de iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, yeni RDE1821415 model elektronik kontrollü ani şoklamalı su ısıtıcısı ile anında sıcak su konforu ve değişmeyen sıcaklıklarla kesintisiz duş keyfi yaşatıyor. İstenilen su sıcaklığına ulaşabilmesi için suyun hangi güçle ısıtılması gerektiğini kendi belirleyip, uygulayan Bosch ani su ısıtıcısı, Avrupa IP 25 yönetmeliğine uygunluğu sayesinde banyolara güvenlik de getiriyor.

Su sıcaklığı değişmeden duş keyfi
Bosch RDE1821415 elektronik kumandalı ani şoklamalı su ısıtıcısının avantajı, su debisi değişse bile istenilen su sıcaklığının tam olarak ayarlanabilmesinden geliyor. Elektronik kumanda sistemi, istenilen su sıcaklığına ulaşabilmek için suyun hangi güçle ısıtılması gerektiğini belirliyor ve uyguluyor. Böylece ayarlanan sıcaklıkta su, istediğiniz sürece musluktan ya da duştan sabit şekilde ve sıcaklığı hiç değişmeden akıyor.  Hassas ısı ayarı sağlayan bu hızlı ısıtma sistemi, hidrolik ani şoklamalı su ısıtıcılarına göre yüzde 20 oranında daha az enerji harcayarak, aile ekonomisine de katkı sağlıyor.

Akıllı kullanımıyla çok tasarruflu
Merkezi ısıtma sistemi olmayan yerlerde kullanıma uygun olan Bosch RDE1821415 elektronik kumandalı ani şoklamalı su ısıtıcısı, ayrıca, güneş enerjisi ile ısınmış suyu ek ısıtma yaparak istenilen ısıya ulaştırabiliyor. Su ısıtmaya fazla enerji harcamasına gerek kalmadığı için su, elektrik, zaman ve bütçe tasarrufu sağlıyor. 

Güvenlik, şık tasarım ve kolay montaj
Bosch RDE1821415 elektronik kumandalı ani şoklamalı su ısıtıcısı beyaz rengi ve şık görünümüyle banyonuza güzellik katarken, Avrupa IP 25 yönetmeliğine uygunluğu sayesinde de güvenlik getiriyor. Ayrıca Clickfix plus tekniği sayesinde kolayca kurularak, bir an önce kullanıma hazır hale getirilebiliyor.

Banyo Haber : 25 Şubat 2013, Pazartesi


Bosch elektrikli ani su ısıtıcısı ile duş keyfi


Yorumlar için TıklayınızYorum: 0

YORUMLAR

Bosch elektrikli ani su ısıtıcısı ile duş keyfi


Bu konuya ilk yorumu siz ekleyin.

Evhayat Üye Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
 

Yorum eklemek için öncelikle üye girişi yapmalısınız.